Uplynulý víkend (24. - 25. února 2024) byl ve znamení dalšího kola Mistrovství ČR družstev. Naše tři týmy, které si v lednovém kole vybojovali postup do další fáze, se představili v semifinálovém kole v Pardubicích. Jako již tradičně se semifinále plavalo na dlouhém bazénu. Letos byla tzv. moravská skupina výrazně silnější než tzv. česká skupina, která ve stejném termínu závodila v Praze na podolské padesátce. Naše A družstva mužů a žen dokázala postoupit do finálového kola do I. ligy, které se uskuteční za měsíc v březnovém termínu v Českých Budějovicích.











