Vrcholové středisko OLYMP

22_20230813_140824.jpg

Odvětví plaveckých sportů v resortním sportovním OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra ČR má hlavní sídlo v Brně. Oddělení plavání poskytuje špičkové tréninkové podmínky nejen pro bazénové plavce, ale i dálkové plavce. Zabezpečuje sportovní podmínky pro synchronizované plavání /artistic swimming/ a i skokanům. Brněnské oddělení nabízí závodníkům podmínky pro přípravu s možností kombinace tréninku v 50-ti a 25metrovém bazénu, posilovnu s kondičním trenérem, regeneraci a fyzioterapii, péči včetně psychologa a poradce pro správnou výživu a další nezbytné možnosti pro sportovní přípravu.

Chcete spojit vrcholový sport a studium na vysoké škole? Rozhodně to není překážkou, spolupracujeme s několika VŠ v Brně a rádi pomůžeme nebo poradíme. Dalšími benefity je bezplatné ubytování v centru města a další uvedené spolupráce.

K výrazným sportovním osobnostem tohoto oddělení patřila řada našich olympioniků a reprezentantů například Daniel Málek, Josef Horký, Martin Škacha, Jan Víťazka, Hana Černá, Rostislav Vítek, Yvetta Hlaváčová, Květoslav Svoboda, Jana Pechanová, Silvie Rybářová, Soňa Bernardová, Martin Verner. V současnosti například Alžběta Dufková, Michal Navrátil, Filip Chrápavý, Matěj Kozubek, Alena Benešová, Matěj Zábojník, Vít Ingeduld, Lucie Zubalíková. Oddělení plavání je i spolupořadatelem plaveckých závodů Grand Prix Brna.

Více informací naleznete na stránkách http://www.olympcsmv.cz/sportovni-oddeleni/plavani/

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše trenéry nebo vedoucího oddělení pana Vostrejže.

Bc. Jiří Vlček BA

Bc. Jiří Vlček BA

trenér OLYMP

jiri.vlcek@czechswimming.cz

Mgr. Eva Himrová

trenérka OLYMP

EfcaSam@seznam.cz

Zpět na Týmy