Letní MČR mladšího žactva 2024

Podobně jako starší žactvo tak i mladší žactvo mělo svůj letní vrchol o uplynulém víkendu 8. - 9. června 2024. Vrcholnou akci v podobě Letního mistrovství ČR mladšího žactva pro žáky ročníku narození 2012 hostil nový pětadvacetimetrový bazén ve Znojmě.

Této akce se zúčastnilo více jak 120 nejlepších plavců této kategorie z celé České republiky a mezi nimi nechyběla ani osmička plavců Komety Brno, kteří srdnatě bojovalo o umístnění a medaile.

Ve Znojmě se vedlo našim mladým nadějím velice dobře, když v silné konkurenci vyplavali celkem 16 cenných kovů (12 individuálních medailí a čtyři medaile ze štafetových závodů).

Nejúspěšnějším naším plavcem byl Viktor Šeránek se 6 zlatými medailemi, Kuba Dufek získal 5 medailí (1x zlato, 1x stříbro a 3x bronz) a mezi dívkami pak vybojovala Antonie Šťastná 2 cenné kovy (1x stříbro a 1x bronz) .

Ke štafetovým medailovým úspěchům přispěli velkou měrou i Vojta Poláček, Marek Vrážel a Týna Půžová. Nesmíme opomenout i na další startující plavce Komety - Štěpánka Vodáková, Daniel Ždímal.

Všem moc gratulujeme za reprezentaci klubu a za předvedené výkony. #kometaplavani