3. kolo O pohár Komety

V neděli 9. června se na brněnském bazénu Ponávka uskutečnilo třetí a zároveň poslední kolo třídílných závodů O pohár Komety. V letošní sezóně se jednalo již o třetí ročník těchto závodů. V samém závěru nedělního dopoledne proběhlo vyhlášení nejlepších plavců kondičních družstev, kteří se závodů zúčastnili.

Vyhlašovali se tři nejlepší žačky a žáci. Plavci byli odměněni diplomy a věcnou cenou, celkoví vítězové v jednotlivých kategoriích pak pohárem.
Mezi žačkami zvítězila Zuzana Kýrová se ziskem 1961 bodů před stříbrnou Leou Venclíkovou (1698 bodů), třetí místo získala Veronika Antonická (1294 bodů). Mezi žáky dosáhl nejvíce bodů plavec Atassi Muhammad se ziskem 2001 bodů, druhý se umístil Dan Horalík (1726 bodů) a bronzový byl Adam Mičánek (1512 bodů).
Gratulujeme všem zúčastněným plavcům a těšíme se s nimi opět na viděnou na podzim v rámci čtvrtého ročníku závodů O pohár Komety.