Velká cena Trenčína 2023

V sobotu 4. listopadu 2023 část Komeťáků žákovských kategorií vyjela na závody do slovenského města Trenčín. Z našeho klubu se nominovalo celkem 24 plavců.

Tentokrát naši mladí plavci sbírali především zkušenosti a osobní rekordy, protože jejich kategorie se skládala ze třech ročníků a byli v ní ten nejmladší. Z Trenčína jsme odvezli nakonec 2 medaile, o které se postarali Eliška Horká, která vyplavala stříbro

na 50 metrů znak a Albert Hynek, který se probojoval čtyřbojem na 100m tratích (motýlek, znak, prsa, kraul) do finále 200 metrů polohový závod. Tento závod vyhrál a získal zlatou medaili. I když naši plavci nedosáhli na tolik medailí, jako na předchozích závodech, z Trenčína si odvezli především cenné závodní zkušenosti, které jistě zúročí na dalších závodech.

Většina plavců si udělala nové osobní rekordy a rozhodně ostudu neudělali. Všem moc gratulujeme!