Velká cena Prostějova 2023

V sobotu 14. října 2023 proběhla v Prostějově tradiční Velká cena města Prostějova v plavání, která je určena pro kategorii žactva.

Z Komety Brno se nominovalo na start celkem 35 plavců. Z prostějovského bazénu naši plavci vylovili celkem 49 cenných kovů - 27x zlato, 11x stříbro a 11x bronz. Kromě medailových úspěchů žáci Komety Brno předvedli velmi kvalitní výkony.

Nejúspěšnějším plavcem byl Albert Hynek, který překonal rekordy Velké ceny Prostějova ve své kategorii v disciplínách 100 metrů znak a 100 metrů polohový závod.

Naši mladí plavci zvládli dobře štafety, když žáci na 4x 50 metrů polohový závod vybojovali 1. místo a žačky pak ve stejné disciplíně obsadily 3. místo.

Gratulujeme všem plavcům za reprezentaci Komety a také gratulujeme všem za množství osobních rekordů!