První červnový víkend, 6.-7.6.2026, se družstva žákyní, mladších a starších žákyní zúčastnila soutěže Summer Cup 2026 v Olomouci. Pro všechny závodnice to byla poslední soutěž sezóny a tak plavaly s nasazením a velkou chutí.

Poslední soutěž této sezóny Summer Cup v Olomouci je za námi a ani tentokrát neodjíždíme bez medaile. Ve starších žákyních získal pár Majda s Nelou zlato, v kombinované sestavě stříbro a kompletní sadu doplnily juniorky bronzem v akrobatické sestavě. Úspěchem je i krásné 5. místo Simči a Peti z celkem 16 párů.
Gratulujeme a děkujeme závodnicím a trenérkám za skvělou reprezentaci během celé sezóny, přestože tréninkové podmínky z důvodu uzavření Lužánek, nebyly úplně ideální.
Poděkování samozřejmě patří i všem úžasným rodičům, bez kterých by byl náš úspěch poloviční.
Přejeme všem krásné prázdniny, odpočiňte si a budeme se těšit na novou sezónu.