389_20260623_173538.jpg

Setkání účastníků MČR s ředitelem ZŠ Arménská

V pátek 19. června 2026 proběhlo v dopoledních hodinách ve školním klubu na Základní škole Arménské setkání účastníků mistrovství ČR žactva a juniorů s panem ředitelem školy Mgr. Holánkem a vedením Komety předsedou Vlčkem a místopředsedou Vostrejžem. V rámci sportovních tříd, které náš klub provozuje společně s ZŠ Arménskou, došlo setkání s mladými sportovní a žáky.

Po zhodnocení úspěšné sezony , kde byli představeni medailisti Kuba Dufek, Sára Zatloukalová , Kuba Pešl, Kristýna Půžová, Antonie Šťastná, Albert Hynek a Šimon Pancl, byli všichni odměněni drobnými věcnými dary od pana ředitele školy. V rámci setkání bylo pro všechny nachystáno občerstvení.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další spolupráci s vedením školy ZŠ Arménská, kde již 30 let fungují sportovní plavecké třídy. Již nyní se těšíme na další úspěchy v příštím školním roce.