V pátek 19. června 2026 proběhlo v dopoledních hodinách ve školním klubu na Základní škole Arménské setkání účastníků mistrovství ČR žactva a juniorů s panem ředitelem školy Mgr. Holánkem a vedením Komety předsedou Vlčkem a místopředsedou Vostrejžem. V rámci sportovních tříd, které náš klub provozuje společně s ZŠ Arménskou, došlo setkání s mladými sportovní a žáky.







